Ring oss: 019-223 800 - E-post: info@ppab.se
Värdeskapande lösningar genom närhet, engagemang och kompetens

top-banner_4

karta_saljteam_processpumpar_2

Kim Fagerlund

Försäljningsingenjör/Marknadsansvarig/
Sales Engineer/Marketing
mobil: +46 70 643 52 09
direktnummer: +46 10 220 32 22
fax: +46 10 220 32 39
e-mail: kim.fagerlund@ppab.se

Louise Johansson

Innesäljare & Offert

direktnummer: +46 10 220 32 21
e-mail: louise.johansson@ppab.se

Peter Borg

Försäljningsingenjör Västra Sverige

mobil: +46 70 650 00 39
direktnummer: +46 10 220 32 31
e-mail: peter.borg@ppab.se


Martin Andersson

Teknisk Säljchef
mobil: +46 70 145 33 10
direktnummer: +46 10 220 32 30
e-mail: martin.andersson@ppab.se

Fredrik Emanuelsson

Försäljningsingenjör Södra Sverige
mobil: +46 72 080 12 04
direktnummer: +46 10 220 32 32
e-mail: fredrik.emanuelsson@ppab.se

Malin Sandelius

Innesäljare & Offert

direktnummer: +46 10 220 32 20
e-mail: malin.sandelius@ppab.se


Mats Aronsson

Verkställande Direktör
mobil:+46 73 368 89 61
direktnummer: +46 10 220 32 24
e-mail: mats.aronsson@ppab.se

e-mail: info@ppab.se

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...